Navigation

Najnovšie fotky

I. kolo Viessmann pohára letný biatlon, 15.-16.8.2020, Osrblie

19-08-2020
Po dlhšej prestávke sme sa dočkali. :) V dňoch 15.-16.8.2020 sa v NBC Osrblie konalo I. kolo Viessmann pohára v letnom biatlone. Organizáciu mal " pod palcom " KB Valaská - Osrblie.
Početné pole pretekárov ( sobota: žiacke kategórie 132 štartujúcich, dorast + dospelí 100 št., nedeľa: žiac. kategórie 116 št., dorast + dospelí 93 št.) si zasúťažilo v rýchlostných pretekoch a pretekoch s hromadným štartom.
Trošku nás všetkých potrápilo počasie, najmä popoludňajšie búrky, ale trate aj strelnica boli kvalitne pripravené.
Z nášho KB sa víťazstvami blysli: Matej Jargan, Martin Zlevský, Cheryl Chládeková, Ella Demianová. Spolu náš klub získal 5 prvých, 6 druhých a 4 tretie miesta. Blahoželáme všetkým našim pretekárom.
Príjemným spestrením boli v sobotu preteky prípravky. Nastúpilo 10 chlapcov a 15 dievčat. Grétka Klebercová si vybehla krásne 1. miesto.
O pekný sobotný večer sa postarala naša najúspešnejšia olympionička- Nasťa Kuzminová. Svojou prezentáciou o motivácii, svojimi skúsenosťami, radami určite obohatila naše vedomosti.
Za organizáciu, pomoc a podporu ďakujeme všetkým zúčastneným členom KB Valaská - Osrblie, sponzorom, rodičom, dobrovoľníkom a samozrejme fanúšikom.
Druhé kolo Viessmann pohára  v letnom biatlone sa bode konať vo Vyhniach (5.-6.9.2020). Všetci ste vítaní.