Navigation


Najnovšie fotkyDorast

DORASTENCI 16-17 roč.:
( za menom je uvedené umiestnenie v konečnom rebríčku Veissmann pohára z poslednej sezóny- zima 2017/2018, prípadne umiestnenie z iných významných pretekov)Juraj Vološin- 2. miesto, preteky olymp. nádejí Letohrad: šprint 6. miesto, stíhačka 8. miesto
Bruno Matovič- 4. miesto, preteky olymp. nádejí Letohrad: šprint 11. miesto, stíhačka 11. miesto
DORASTENKY 16-17 roč.:

Tatiana Sivčáková- 5. miesto, preteky olymp. nádejí Letohrad: šprint 12. miesto, stíhačka 10. miesto

Janka Graňáková- 6. miesto
Lucia Šuchová- 10. miesto


DORASTENCI 18-19 roč.:

Viktor Slezák- 3. miesto

Jakub Kolečár- 4. miesto, preteky olymp. nádejí Letohrad: šprint 3. miesto, stíhačka 8. miesto
Pavol Štrba- 5. miesto
Jaroslav Lichtenberg- 9. miestoDORASTENKY 18-19 roč.:

Júlia Machyniaková- 3. miesto, preteky olymp. nádejí Letohrad: šprint 2. miesto, stíhačka 2 .miesto


Novinky

Začiatok letných prázdnin patril II.kolu Viessmann pohára v letnom biatlone. V areály strelnice KB Revúca počas dvoch dní (30.6.-1.7.2018) súťažili všetky kategórie.
Na pekne upravených a mierne pozmenených tratiach "bojovali" biatlonisti a biatlonistky od žiackych kategórií až po naj- zrelších pánov a naj- krajšie ženy. :) 
V sobotu, pri veľmi veternom počasí boli na programe rýchlostné preteky. Podvečer si stihli ešte zasúťažiť aj naši najmladší = prípravka. V nej sme mali dvojnásobné zastúpenie: Nelka Oravcová skončila na 7. mieste a Šimonko Seifert obsadil 8. miesto. Gratulujeme.
Nedeľa začala vytrvalostnými pretekmi, v kategóriách dorastu - dospelých a pokračovala pretekmi obratnosti- žiacke kategórie. 
V pretekoch obratnosti ide o spojenie behu, prekonávania rôznych prekážok (otočky, slalom medzi kuželmi, preskok, kotúľ...) a streľby v ľahu. Mladí biatlonisti si takto preveria svoju rýchlosť, zručnosť, šikovnosť a presnosť streľby. 
Úspechy "našich" z KB Valaská - Osrblie si môžete pozrieť v prehľadoch pod článkom.
V réžii Klubu biatlonu Magnezit Revúca sme prežili pekný víkend. Všetkým, a hlavne našim pretekárom patrí veľké poďakovanie.
A čo nás čaká najbližšie? Cez víkend 4.-5.8.2018 sa v Osrblí budú konať Majstrovstvá Slovenska na kolieskových lyžiach- kategórie muži A, ženy A, juniorské kateg. a pretekári CTM. Bude to určite pekný zážitok, tak príďte fandiť!

Archív

Partneri

Slovenský zväz biatlonu

Obec Valaská

Hotel Partizán

Kontakt

KB Valaská-Osrblie
Vŕšok 234
97645 Osrblie
 0905440331
 info@biatlonvo.sk

Prepojenia

Počasie

-->-->-->-->--> -->