Navigation


Najnovšie fotkyIII. kolo Viessmann pohára (všetky kategórie), Majstrovstvá Slovenska (všetky kategórie), Olympijské nádeje (dorastenecké kategórie)

III. kolo Viessmann pohára (všetky kategórie), Majstrovstvá Slovenska (všetky kategórie), Olympijské nádeje (dorastenecké kategórie)

04-03-2019
Prvý marcový víkend bol rozlúčkový. :) Poslednými pretekmi sme ukončili zimnú biatlonovú sezónu 2018/2019.
V sobotu 2.3.2019 sa konalo III. kolo Viessmann pohára. V krásnom, slnečnom počasí všetky kategórie bojovali v rýchlostných pretekoch.
V nedeľu 3.3.2019 sa rozdali za preteky s hromadným štartom posledné tituly Majstrov a Majsteriek Slovenska. Tento deň sa už slniečko neusmievalo a sychravé počasie s nepríjemným vetrom potrápilo viacerých.
....Oba tieto dni boli zároveň aj pretekmi Olympijských nádejí. V nich si zmerali svoje sily dorastenecké kategórie (ročníky 2000 - 2003). Svojou účasťou tieto preteky spestrili mladí pretekári z Čiech a Poľska. Naše klubové farby hájili Sárka Pacerová a Janka Graňáková.
Pre náš klub Valaská - Osrblie bol tento víkend veľmi úspešný. V nedeľu na Majstrovstvách Slovenska sme brali 4 prvé miesta, 5 druhých a 6 tretích miest. Blahoželáme!!!
Bohatý program pretekov dal zabrať organizátorom- SZB a Klub Valaská - Osrblie. Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí priložili ruku k dielu. Zvládli sme to "na jednotku". 
Všetkým pretekárom, pretekárkam ďakujeme za výbornú reprezentáciu nášho klubu počas celej zimy. Študentom prajeme pekné jarné prázdniny. Všetci si oddýchnite, načerpajte nové sily. ... a užite si ešte zimné radovánky. Tešíme sa na letnú sezónu.
výsledky RP, D+D
výsledky RP, olympijské nádeje
výsledky PHŠ, žiaci
výsledky PHŠ, D+D
výsledky PHŠ, olympijské nádeje

Novinky


Partneri

Slovenský zväz biatlonu

Obec Valaská

Hotel Partizán

Kontakt

KB Valaská-Osrblie
Vŕšok 234
97645 Osrblie
 0905440331
 info@biatlonvo.sk

Prepojenia

Počasie

-->-->-->-->--> -->