Navigation

Najnovšie fotky

VYHODNOTENIE ZIMNEJ SEZÓNY 2014/2015

25-04-2015
Zimná sezóna 2014/2015 bola pre náš klub mimoriadne úspešná. Celkové víťazstvo v rebríčku klubov, tri celkové víťazstvá pre našich športovcov v rebríčkoch Viessmann pohára a k tomu 25 medailí z Majstrovstiev Slovenska.

Všetky preteky slovenského pohára aj majstrovstiev Slovenska v biatlone sa uskutočnili v Národnom biatlonovom centre v Osrblí. Do jednotlivých pretekov sa zapojilo 226 pretekárov z 24 klubov z celého Slovenska. Náš klub obhájil celkové prvenstvo v hodnotení klubov pred VŠC Dukla BB a KB Predajná. Reprezentovalo nás 28 pretekárov, z toho 7 v seniorských, 9 v juniorských a 12 v žiackych kategóriách. Žiaci obsadili celkové prvé miesto, juniorom a seniorom patrí tretia priečka. Z nášho klubu si celkové víťazstvo a Viessmann pohár vybojovali Júlia Machyniaková (žiačky 14-15 roč.), Viktor Slezák (žiaci 14-15 roč.), Radovan Floch (žiaci 12-13 roč.).