Najnovšie fotky

MACHYNIAKOVÁ VÍŤAZNE

15-02-2014
III. kolo Viessman pohára Osrblie
Dňa 15. februára 2014 sa za krásneho počasia v Národnom biatlonovom centre v Osrblí uskutočnilo III. kolo Viessmann pohára v biatlone. V rýchlostných pretekoch náš klub reprezentovalo 12 pretekárov, z ktorých si už druhé víťazstvo v kategórii „Žiačky 14 – 15 ročné“ vybojovala Júlia Machyniaková.

Menej sa darilo Beáte Zelenčíkovej a Martine Wagnerovej, ktoré sa umiestnili na 10. resp. 11. mieste.

Výborný výsledok získal v kategórii 12 – 13-ročných žiakov Bruno Matovič (2.miesto), ktorý vybielil všetky terče. Juraj Vološin skončil v tej istej kategórii šiesty a Radovan Floch ôsmy.

Ďalšie medailové umiestnenie pre náš klub zabezpečila svojim výkonom Janka Graňáková (3. miesto) v kategórii žiačok 12 – 13-ročných.